Iebūvējamās tehnikas “Westellux” programma apvieno sevī vairākas itāļu rūpnīcas - izgatavotājas, kur katra no tām atzīta par līderi savā jomā. Patreiz “Westellux” marka piedāvā plašu kolekciju ar virtuves tvaika nosūcējiem, iebūvējamām virsmām, cepeškrāsnīm, trauku mazgājamām mašīnām un plītīm, maksimāli atbilstošām augstām moderno iekārtu prasībām.

Darbojoties Latvijas tirgū “Westellux” ir iekarojusi plašu popularitāti starp pircējiem ar vissdažādākajām gaumēm, par ko liecina dotās tirdzniecības markas nepārtraukts pārdošanas apjoma pieaugums. Pateicoties uzkrātajai pieredzei un rūpīgi sistematizētām zināšanām, “Westellux”  radītājam ir iespējas operatīvi reaģēt uz tirgus vajadzību ātro mainīgumu piedāvājot produkciju, kura izveidota, ņemot vērā pašas specifiskākās Baltijas valstu patērētāju vēlmes. Katru gadu “Westellux” programma tiek papildināta ar jauniem modeļiem, kuri piešķir kolekcijai individualitāti un dažādību.

Visa tehnika ir izgatavota Itālijā un sertificēta atbilstoši Eiropas standartiem. Markas devīze: “Westellux” – itāļu tehnika, kas iedvesmo!” precīzi atspoguļo tehnikas veiksmes un popularitātes iemeslus. “Westellux” produkcijai ir augsta līmeņa tehniskais izpildījums, un tā tiek piedāvāta pircējam par ļoti demokrātiskām cenām. Cenu noteicošais faktors ir tieši sakari ar ražotājiem un, ka nav garā dīleru-starpnieku ķēdīte, kas parasti eksistē starp ražotāju un pircēju.

Daudzu mūsu klientu atsauksmes liecina par to, ka augstās kvalitātes, funkcionālo iespēju, praktiskā un tradicionāli stilīgā itāļu dizaina unikālā saskaņotība ar saprātīgu cenu politiku, “Westellux” tirdzniecības marku ir padarījusi par gaidītu viesi jebkurā modernā virtuvē.

SIA “Sateks R” ir tirdzniecības markas “Westellux” distribūtors, kas darbojas sadzīves tehnikas tirgū Latvijā kopš 1995. gada.

Kompānijai “Sateks R” ir plašs dīleru tīkls, ka arī servisa apkalpošana. Tas dod iespēju ērti nopirkt, uzstādīt, izmantot tehnikas apkalpošanas priekšrocības praktiski visās Latvijas pilsētās un rajonos.
Tālrunis: +371 67803630
Serviss: +371 67270303